Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Akdeniz’in içimizi ısıtan adıyla bir başka güzel kenti daha; Mersin Şehirler Arası Nakliyat Mersin… Önünde masmavi Akdeniz, arkasında yeşil Toros Dağları… Bir tarafta yemyeşil, yüksek yaylaları, diğer tarafta sahili, limanı ve tatil beldeleri… Mersin’in coğrafi konumundan kaynaklanan güzelliklerini sayarken manevi atmosferini de unutmamak gerekir. Kur’an-ı Kerim’de adı geçen, Hristiyanlarca da kabul edilen Eshab-ı Kehf ve 300 yıl boyunca uyudukları mağara; Yedi Uyurlar Mağarası. Putperestlikten yüz çeviren ve tekrar dönmek istemeyen yedi gencin, Yüce Allah’ın yardımıyla 300 yıl hiç uyanmadan ve yaşlanmadan güven içinde uyudukları mağara.

Mersin’in bir Peygamber kenti olduğunu da eklemek gerek. Mersin Şehirler Arası Nakliyat Danyal AS’ın kabr-i şerifi Mersin’in Tarsus ilçesinde bulunmakta. Tüm bu doğal güzellikler ve manevi atmosferiyle Mersin, yeryüzündeki bir cennet konumunda adeta.
Bölgemiz de talep edilen, ev, iş, kurum, fabrika gibi Şehirler arası nakliye taleplerine cevap veriyoruz. Talepleriniz doğrultusun da paketleme, taşıma ve yerleştirme görevini üstleniyoruz.