İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat; İstanbul şehirlerarası nakliyat , ofis, banka, fabrika, parça eşya taşıma gibi bireysel ve kurumsal nakliyenin tüm alanlarını kapsayan ve tecrübe gerektiren, sektörün en zor çalışma sahalarından biridir. Buradaki zorluk, sektörün uzun yolculuğu ve bununla beraber bazen sarp ve bakımsız yolları kullanması gerekliliğinden kaynaklanmaktadır.

Şehirler arası taşımacılığın Türkiye’deki en önemli iş sahası İstanbuldur. Kentleşmeyle büyüyen nüfus ve bu etkenin getirdiği geniş iş sahası İstanbul’daki nüfus sirkülasyonunu büyük ölçüde etkilemiş, İstanbul’a nüfus akımının yanı sıra, İstanbul’dan Türkiye’nin başka kentlerine göç hareketliliğini de beraberinde getirmiştir. İşte bu durum sektörü İstanbul’da zorunlu kılmıştır.

İstanbul şehirlerarası nakliyat Sektör, sanıldığı kadar kolay bir iş sahası değildir. Bu işin gerektirdiği uzun yolculuk ve bu yolculukta kullanılacak yolların taşımacılığa elverişsizliği göz önünde bulundurulduğunda karşılaşılabilecek riskler azımsanamayacak kadar büyük ve ciddi boyutlardadır.

Ceo Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri olarak firmamız, İstanbul şehirlerarası nakliyat tüm bu riskleri göz önünde bulundurarak siz değerli müşterilerimize, ulaşmak istediği noktaya en az zararla ulaşması için çözümler sunmakta, taşınmanızın gerçekleşmesi hususunda, bu süreci en az zararla atlatmanız için sizlere taahhüt vermektedir.

Söz konusu riskleri, süreç esnasında kırılma, çizilme gibi eşyalara gelebilecek küçük hasarlardan; araçta gerçekleşebilecek trafik kazası ya da büyük bir yangına kadar ciddi boyutlara ulaşmaktadır. Firma olarak misyonumuz, müşterilerimizin küçük de olsa hiçbir zarar görmemesi, görse dahi hasarının karşılanarak mağdur olmaması yönündedir. Bu amaçla müşterilerimize sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz. Bizimle çalışmak istediğinizde, eşyaların analizi için ücretsiz olarak size göndereceğimiz ekspertiz ile bu konuyu daha detaylı görüşebilirsiniz.

Sektörün her alanında siz değerli müşterilerimize tüm personelimiz, kapsamlı taşıma araç ve malzemelerimiz ve geniş araç filomuzla hizmet vermekten onur duyarız.